Silmalaser Visumax 800

Detsembrist 2023 on ReFocus Silmakeskuse Tallinna kliinikus kasutusel Carl Zeissi uusim silmalaser Visumax 800. eelmise põlvkonna laserist 3 korda kiirem ja mitmete tehnoloogiliste täiendustega Visumax 800 on erakordselt täpne ja patsiendisõbralik silmalaser. SMILE Pro protseduuril on Visumax 800 tööaeg ainult 10 sekundit. 

Kui Teile on räägitud, et LASIK operatsiooni ei ole võimalik teha Teie õhukese sarvkesta tõttu, siis VisuMaxi stabiilne täpsus võib muuta olukorda, seda kas femtoLASIK või uusima SMILE Pro protseduuri abil.

Tänu kontaktläätse meenutavale kontaktpinnale suureneb silmarõhk lõike tegemise ajal ainult minimaalselt ja erinevalt mehaanilistest mikro-keratoomidest ja teistest femtolaseritest säilib VisuMaxiga verevool ja nägemine silmas kogu laserprotseduuri vältel. See tagab ka maksimaalse mugavuse ja säästab silma asjatust muljumisest ning verevalumitest.

FemtoLASIK protseduuril lõikab silmalaser turvaliselt õhukese sarvkesta lapikese, eksimeerlaseriga lihvitakse seejärel lapi alla jäävat kudet, et vabastada patsient kas pluss-, miinus- või silinderprillidest. 

SMILE protseduuril lõikab aga Visumax sarvkesta süvakihtidesse kaks tasapinda ja koetükike eemaldatakse paari millimeetri pikkuse küljehaava kaudu. 

Menu